RADZIEJOWSKI Stanisław

RADZIEJOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Giewont

Technika:olej, sklejka
Wymiary:24 x 31 cm
33 x 40,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Radziejowski"
Opisany na odwrocie: "Giewont | St. Radziejowski"