RADZIEJOWSKI Stanisław

RADZIEJOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Zakopane - widok na Giewont (1941)

Technika:akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:29,5 x 38 cm (w świetle passe-partout)
53,5 x 62 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "St. Radziejowski 1941"