BRZOZOWSKI Stefan

BRZOZOWSKI Stefan BIOGRAFIA

Lato

Technika:olej, tektura
Wymiary:49 x 67,5 cm
63,5 x 81 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S.Brzozowski"