BUKOWSKI Stefan

BUKOWSKI Stefan BIOGRAFIA

Pejzaż z willą (1913)

Technika:olej, płótno
Wymiary:35 x 48,5 cm
42 x 55 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "S Bukowski 1913"
Widoczne ubytki malatury przy górnej krawędzi obrazu (śr.g.).