SASKI Sylweriusz

SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA

Przy obiedzie (1931)

Technika:olej, płótno
Wymiary:114,5 x 154,5 cm
133,5 x 172,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Sylw. Saski | 1931."
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych z 1935 roku.