SASKI Sylweriusz

SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA

Śmieszka

Technika:olej, płótno
Wymiary:41 x 34 cm
50,5 x 43,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Sylw. Saski"
Na odwrocie metka Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego z 1941 roku.