SASKI Sylweriusz

SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA

Przy melodii dud

Technika:olej, płótno
Wymiary:92 x 127 cm
110 x 145 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Sylw. Saski" Opisany na blejtramie obcą ręką.