SASKI Sylweriusz

SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA

Pejzaż Tatr (1938)

Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 99,5 cm
87 x 117,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Sylw. Saski | 1938"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.