SASKI Sylweriusz

SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA

Zachód słońca nad górską rzeką (1910)

Technika:olej, płótno
Wymiary:46,5 x 95 cm
64 x 112 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Sylw Saski | 1910."
Na odwrocie fragmentarycznie zachowana metka z odręcznym opisem obrazu.

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.