SASKI Sylweriusz

SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA

Pejzaż górski z rzeką

Technika:olej, płótno
Wymiary:23 x 42 cm
31,5 x 51,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Sylw. Saski"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.