JÓZEFOWICZ T.

JÓZEFOWICZ T. BIOGRAFIA

Pejzaż z bieloną chatą

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:18 x 28 cm (w świetle passe-partout)
37,5 x 46 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "T. Józefowicz"