CYBULSKI Tadeusz

CYBULSKI Tadeusz BIOGRAFIA

Wnętrze kościoła (1923)

Technika:olej, tektura
Wymiary:15,5 x 20,5 cm (w świetle passe-partout)
33,5 x 38,5 cm (z oprawą)
Sygnowany śr.d.: "T. Cybulski 923"
Dedykacja autorska l.d.