KALETA Tadeusz

KALETA Tadeusz BIOGRAFIA

Kraków - widok na Bramę Floriańską

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:33 x 47,5 cm (w świetle passe-partout)
61 x 74 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "T. Kaleta"