KALETA Tadeusz

KALETA Tadeusz BIOGRAFIA

Tryptyk krakowski

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:17 x 34,5 cm (w świetle passe-partout)
35 x 52 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "T. Kaleta"