KALETA Tadeusz

KALETA Tadeusz BIOGRAFIA

Kraków - widok na kościół Mariacki

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:50 x 35 cm
58,5 x 43 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "T. Kaleta"