KALETA Tadeusz

KALETA Tadeusz BIOGRAFIA

Katedra na Wawelu - kaplica Zygmuntowska

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:33 x 22,5 cm
58,5 x 46,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "T. Kaleta"