KALETA Tadeusz

KALETA Tadeusz BIOGRAFIA

Weduta krakowska - widok na kościół Mariacki

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:35 x 50 cm
66 x 50 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "T. Kaleta"