RYBKOWSKI Tadeusz

RYBKOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA

Klasztor Reformatów pod Bieczem (1895)

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:27,5 x 38 cm
36 x 46 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "Klasztor Reformatów pod Bieczem | Tadeusz Rybkowski 1895."