RYBKOWSKI Tadeusz

RYBKOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA

Hucułka

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:26 x 17 cm (w świetle passe-partout)
38 x 28 cm (z oprawą)
Sygnowany ołówkiem l.d.: "TRyb"