SEWERYN Tadeusz

SEWERYN Tadeusz BIOGRAFIA

Legioniści (I) (1917)

Technika:gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:40 x 26,2 cm (w świetle passe-partout)
58,2 x 42,8 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "TADEUSZ | SEWERYN | 1917"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty