SEWERYN Tadeusz

SEWERYN Tadeusz BIOGRAFIA

Ogród

Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:32 x 24,5 cm (w świetle passe-partout)
45,4 x 36,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "T Seweryn"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty