SEWERYN Tadeusz

SEWERYN Tadeusz BIOGRAFIA

Ku morzu

Technika:gwasz, papier
Wymiary:28 x 25 cm (w świetle passe-partout)
35,7 x 41,4 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "TADEUSZ SEWERYN"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty