ŻAK Tadeusz

ŻAK Tadeusz BIOGRAFIA

W drodze do Egiptu

Technika:technika własna, płótno
Wymiary:36,5 x 43,5 cm
Sygnowany śr.d.: "TŻak"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.