ŻAK Tadeusz

ŻAK Tadeusz BIOGRAFIA

Adam i Ewa w raju

Technika:technika własna, płótno
Wymiary:30 x 40 cm
Sygnowany śr.d.: "TŻak"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.