ŻAK Tadeusz

ŻAK Tadeusz BIOGRAFIA

Odpust (1990)

Technika:technika własna, płótno
Wymiary:44 x 48,5 cm
53 x 58 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany śr.d.: "TŻak"