BERDOWSKA Tamara

BERDOWSKA Tamara BIOGRAFIA

Kompozycja (2011)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "Tamara Berdowska | olej | 2011"