ZIOMEK Teodor

ZIOMEK Teodor BIOGRAFIA

Lato (ok. 1916)

Technika:olej, tektura
Wymiary:28,5 x 39 cm
48 x 58 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "T. ZIOMEK 1916 [?]"