RUDOWICZ Teresa

RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA

79 | 39 (1979)

Technika:technika własna, collage, płótno
Wymiary:32 x 26 cm
34 x 27,8 cm (z oprawą autorską)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "Teresa Rudowicz | 79/39"