RUDOWICZ Teresa

RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA

Madonna

Technika:akwarela, gwasz, pastel, papier
Wymiary:17,5 x 12,7 cm (w świetle passe-partout)
30,5 x 22 cm ( z oprawą)
Sygnowana ołówkiem na odwrocie: "T. Rudowicz"