RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chrystus - zestaw dwóch prac |
| Technika: | akwarela, flamaster, pastel, karton |
| Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
| 1. "Chrystus" (1986) Technika: akwarela, flamaster, pastel, karton Wymiary: 13,6 x 8,7 cm Sygnowany i datowany śr.d.: "86 r T. Rudowicz" Na odwrocie opis autorski z życzeniami. 2. "Twarz Chrystusa" Technika: akwarela, flamaster, pastel, karton Wymiary: 15,5 x 8 cm Sygnowany śr.d.: "[nieczytelne] T. Rudowicz" | |