RUDOWICZ Teresa

RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA

Chrystus - zestaw dwóch prac

Technika:akwarela, flamaster, pastel, karton
Wymiary:szczegóły w uwagach poniżej
1. "Chrystus" (1986)
Technika: akwarela, flamaster, pastel, karton
Wymiary: 13,6 x 8,7 cm
Sygnowany i datowany śr.d.: "86 r T. Rudowicz"
Na odwrocie opis autorski z życzeniami.

2. "Twarz Chrystusa"
Wymiary: 15,5 x 8 cm
Sygnowany śr.d.: "[nieczytelne] T. Rudowicz"