RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Anioły - zestaw dwóch prac |
| Technika: | szczegóły w uwagach poniżej |
| Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
| 1. "Anioł w fiolecie" Technika: monotypia, kredka, tusz, papier Wymiary: 15 x 11 cm Sygnowany p.d.: "T. Rudowicz" Na odwrocie opis autorski z życzeniami. 2. "Anioł" Technika: akwarela, pastel, karton Wymiary: 15 x 10,5 cm Sygnowany p.d.: "T. Rudowicz" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |