RUDOWICZ Teresa

RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA

Madonna III (1980)

Technika:akwarela, pastel, technika własna, collage, tektura naklejona na płótno
Wymiary:24 x 27,5 cm
26,2 x 29 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "t. Rudowicz"
Opisany na odwrocie: "t. rudowicz | Madonna III 80 r."
Opisany na blejtramie: "t. rudowicz"