RUDOWICZ Teresa

RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA

Madonna z Dzieciątkiem (1983)

Technika:technika własna, collage, deska
Wymiary:30 x 15 cm
Sygnowany i datowany na odwrocie: "T Rudowicz | 83 r"