RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chrystus (1985) |
| Technika: | akwarela, gwasz, pastel, papier |
| Wymiary: | 29 x 22,5 cm (w świetle passe-partout) 48 x 40,3 cm (z oprawą) |
| Sygnowany ołówkiem p.d.: "t. Rudowicz" Datowany ołówkiem l.d.: "85 r" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |