RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Twarz Chrystusa - zestaw dwóch prac (1986-1987) |
| Technika: | akwarela, pastel, flamaster, papier |
| Wymiary: | szczegóły w uwagach poniżej |
| 1. Głowa Chrystusa (1987) Technika: akwarela, pastel, flamaster, papier Wymiary: 18 x 15 cm Sygnowany p.d.: "T. Rudowicz" Datowany l.d.: "87 r" 2. "Twarz Ukrzyżowanego" (1986) Technika: akwarela, pastel, papier Wymiary: 16 x 12 cm Sygnowany i datowany śr.d.: "86 r T. Rudowicz" PRACE NIEDOSTĘPNE | |