WALLIS-JONIAK Teresa

WALLIS-JONIAK Teresa BIOGRAFIA

Martwa natura z gruszkami (1999)

Technika:61 x 73 cm
72 x 84 cm (z oprawą)
Wymiary:olej, płótno
Sygnowany i datowany p.d.: "TWallis-J | 99"
Opisany na odwrocie: "TERESA WALLIS-JONIAK | MARTWA NATURA Z GRUSZKAMI | 1999"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.

Obraz reprodukowany w albumie Teresa Wallis-Joniak: malarstwo, katalog wystawy w Pałacu Sztuki TPSP w Krakowie, 5 listopada - 28 listopada 1999, Kraków 1999, poz. 123.