WALLIS-JONIAK Teresa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z gruszkami (1999) |
| Technika: | 61 x 73 cm 72 x 84 cm (z oprawą) |
| Wymiary: | olej, płótno |
| Sygnowany i datowany p.d.: "TWallis-J | 99" Opisany na odwrocie: "TERESA WALLIS-JONIAK | MARTWA NATURA Z GRUSZKAMI | 1999" Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie. Obraz reprodukowany w albumie Teresa Wallis-Joniak: malarstwo, katalog wystawy w Pałacu Sztuki TPSP w Krakowie, 5 listopada - 28 listopada 1999, Kraków 1999, poz. 123. | |