WALLIS-JONIAK Teresa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z ananasem |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 61 x 73 cm 71,5 x 83 cm (z oprawą) |
| Opisany na blejtramie: "Martwa natura z ananasem" Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie. Obraz reprodukowany w albumie Teresa Wallis-Joniak: malarstwo, katalog wystawy w Pałacu Sztuki TPSP w Krakowie, 5 listopada - 28 listopada 1999, Kraków 1999, poz. 71. | |