WALLIS-JONIAK Teresa

WALLIS-JONIAK Teresa BIOGRAFIA

Martwa natura z ananasem

Technika:olej, płótno
Wymiary:61 x 73 cm
71,5 x 83 cm (z oprawą)
Opisany na blejtramie: "Martwa natura z ananasem"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.

Obraz reprodukowany w albumie Teresa Wallis-Joniak: malarstwo, katalog wystawy w Pałacu Sztuki TPSP w Krakowie, 5 listopada - 28 listopada 1999, Kraków 1999, poz. 71.