WALLIS-JONIAK Teresa

WALLIS-JONIAK Teresa BIOGRAFIA

W Saint-Rémy (1999)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 73 cm
61,5 x 84 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "TWallis-J. | 99."
Opisany na odwrocie: "TERESA WALLIS-JONIAK | W ST. REMY | 1999 50 x 73"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.