WALLIS-JONIAK Teresa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W Saint-Rémy (1999) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 73 cm 61,5 x 84 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "TWallis-J. | 99." Opisany na odwrocie: "TERESA WALLIS-JONIAK | W ST. REMY | 1999 50 x 73" Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |