WALLIS-JONIAK Teresa

WALLIS-JONIAK Teresa BIOGRAFIA

Martwa natura z kobaltową butelką (1999)

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 81 cm
71,5 x 92 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "TWallis-J. | 99."