THE KRASNALS

THE KRASNALS BIOGRAFIA

Make love not art (2013)

Technika:akryl, szablon, płótno, edycja 7/25
Wymiary:50 x 50 cm
56 x 56 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany p.d.: "The Krasnals"
Na odwrocie autorski opis: "The Krasnals | "Make love" | 2013 | E7/25"
Licytacja na rzecz Emilki Woropaj, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda.