THE KRASNALS BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Make love not art (2013) |
| Technika: | akryl, szablon, płótno, edycja 7/25 |
| Wymiary: | 50 x 50 cm 56 x 56 cm (wymiary z oprawą) |
| sygnowany p.d.: "The Krasnals" Na odwrocie autorski opis: "The Krasnals | "Make love" | 2013 | E7/25" Licytacja na rzecz Emilki Woropaj, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |