THE KRASNALS

THE KRASNALS BIOGRAFIA

Polska Prezydencja w Unii Europejskiej / Nie mogę ci wiele dać (2014)

Technika:olej, płyta
Wymiary:46 x 55 cm
55 x 64 cm (z oprawą)
Opisany l.g.: "CULTURE | FOR SOCIAL | CHANGE…?!"
Sygnowany i opisany na odwrocie: "Polska Prezydencja w Unii | Europejskiej / Nie mogę ci wiele dać 2 | Whielki KRASNAL"; "2014 | The Krasnals"