SĘTOWSKI Tomasz

SĘTOWSKI Tomasz BIOGRAFIA

Pensativo

Technika:olej, płótno naklejone na płytę
Wymiary:40 x 30 cm
67 x 57 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "T. Sętowski"
Opisany na odwrocie: "Pensativo | olej, płótno 40 cm x 3 cm | Tomasz Sętowski"

Do obrazu dołączony certyfikat autorski Tomasza Sętowskiego.