SĘTOWSKI Tomasz

SĘTOWSKI Tomasz BIOGRAFIA

Bez tytułu

Technika:olej, płyta
Wymiary:89 x 80 cm
110,5 x 102 cm (z oprawą)
Sygnowany l.śr.: "T.SĘTOWSKI"
Do pracy dołączony certyfikat autorski Tomasza Sętowskiego.