TONDOS Stanisław

TONDOS Stanisław BIOGRAFIA

Skałka

Technika:akwarela, papier
Wymiary:24,5 x 18,5 cm (wymiary w świetle passe-partout)
48,5 x 38,5 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany p.d.: "Tondos"