TONDOS Stanisław

TONDOS Stanisław BIOGRAFIA

Widok na katedrę św. Szczepana w Wiedniu

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:59,5 x 40 cm (wymiary w świetle passe-partout)
83 x 63 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d. "Tondos"