TONDOS Stanisław

TONDOS Stanisław BIOGRAFIA

Sukiennice (ok. 1900)

Technika:akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:25,3 x 19,9 cm
31,2 x 25,8 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Tondos | 1901 [?] r"