TONDOS Stanisław

TONDOS Stanisław BIOGRAFIA

Przed kościołem Świętego Krzyża w Warszawie

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:25,7 x 18,8 cm
52,5 x 42 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Tondos"