TONDOS Stanisław

TONDOS Stanisław BIOGRAFIA

Mały Rynek w Krakowie

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:58,5 x 47,5 cm (w świetle passe-partout)
89 x 77 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Tondos."
Na odwrocie częściowo zachowana historyczna metka z salonu sprzedaży dzieł sztuki.