SPORSKI Wacław

SPORSKI Wacław BIOGRAFIA

Cosmogenesis (2018)

Technika:olej, płótno
Wymiary:25 x 30 cm
Sygnowany p.d.: "WSporski"
Opisany na odwrocie: "W. Sporski | - Cosmogenesis - | p/o 25 x 30 | 2018"