SPORSKI Wacław

SPORSKI Wacław BIOGRAFIA

Popołudnie

Technika:olej, płótno
Wymiary:25,5 x 30,5 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "W. Sporski | - popołudnie - | o/p 25 x 30 | W.Sporski -"